Filtr
 • Informacja

   

  Wójt Gminy Fajsławice informuje, że na terenie gminy w ramach opracowanego dla gminy Fajsławice "Programu usuwania eternitu i wyrobów zabestowych" prowadzimy nabór wniosków rolników, którzy deklarują uczestnictwo w realizowanym zadaniu.

 • Złote Gody

   W dniu 26 listopada 2011r. w Urzędzie Gminy Fajsławice odbyły się uroczyste obchody rocznicy pożycia małżeńskiego. Na zorganizowane na tę okoliczność spotkanie zaproszono pięć par z terenu Gminy, które maja staż małżeński 50 – letni. Niestety ze względów zdrowotnych nie wszyscy mogli uczestniczyć w uroczystości.

 • Rolniczy ambasadorzy województwa lubelskiego

      Taki właśnie tytuł przyznał między innymi i nam Marszałek Województwa Lubelskiego.

  10 listopada w siedzibie Departamentu Rolnictwa i Środowiska przy ulicy Czechowskiej           w Lublinie odbyła się uroczystość podziękowania wszystkim laureatom wielu prestiżowych konkursów o zasięgu ogólnokrajowym, którzy przyczyniają się do promowania i rozsławiania naszego regionu. Wśród nich znalazłyśmy się i my jako Gminne Koło Aktywnych Kobiet w Fajsławicach.

 • Integracja w Poperczynie

   21-X-2011 r. Gminne Koło Aktywnych Kobiet w Fajsławicach wzięło udział w konferencji pt. „Cudze chwalicie…”, która miała miejsce w Poperczynie w Gminie Żółkiewka.

 • Łódź –Natura Food

   W dniach 13-15-X-2011 r. w Łodzi odbyły się po raz czwarty Targi Naturalnej Żywności – „Natura Food”, gdzie przyjechało ponad 200 wystawców z całej Polski.

 • EKO—festyn w Lublinie

   1 października 2011 roku na Placu Zamkowym W Lublinie odbył się IV. EKO-festyn z rolnictwem i przetwórstwem żywności ekologicznej pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Nasze Gminne Koło Aktywnych Kobiet też wzięło w nim udział. Było dużo wystawców, producentów żywności i właścicieli gospodarstw ekologicznych, a także licznie przybyli goście, koneserzy smaków wędlin, serów, owoców, warzyw, nalewek, ciast i miodów.

 • Pożegnanie lata !

      W ostatnią niedzielę września 2011 roku w Fajsławicach odbyła się impreza kulturalno – rozrywkowa pt. „Pożegnanie lata”. Pogoda była przepiękna a po niebie szybowali paralotniarze ubarwiając festyn. Otwarcie nastąpiło o godzinie 14:00, a następnie po powitaniach zaprezentowały się Koła Gospodyń Wiejskich z różnych gmin: Izbicy, Gorzkowa, Żółkiewki, Łopiennika Górnego, Krasnegostawu i oczywiście Gminne Koło Aktywnych Kobiet z Fajsławic.

 • Sięgamy po najwyższe trofea !

   11 września 2011 roku w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii „Polagra Food”. W czasie targów miał miejsce finał konkursu na najwyższym krajowym szczeblu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Tam też osiągnęłyśmy jak do tej pory największy sukces – 1 miejsce i zdobyłyśmy główną nagrodę „Perłę 2011” oraz Certyfikat.

 • Ogłoszenie

  WÓJT GMINY FAJSŁAWICE

  ogłasza przetarg pisemny ograniczony

  na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność gminy Fajsławice, położonej w miejscowości Siedliska Pierwsze

Our website is protected by DMC Firewall!