Filtr
 • POZNAJĄ NASZE SMAKI

  W dniach 11-12 września br. podczas Międzynarodowych Targów w Poznaniu odbędzie się konferencja pn. „Smaki Regionów”

 • PÓŁKOLONIE W FAJSŁAWICACH

  W dniach 16-29 sierpnia 2011r. na terenie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Fajsławicach odbyły się półkolonie, w których uczestniczyło 81 dzieci z terenu Gminy. Podczas półkolonii dzieci m.in. obejrzały film w Kinie „Bajka” w Lublinie, odwiedziły Skansen w stolicy naszego województwa, pływały w basenie w Krasnymstawie i uczyły się lepić garnki w Pawłowie. Pobyt urozmaiciły im też wykłady na temat bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym z udziałem strażaka, policjanta, pielęgniarki i przedstawiciela KRUS-u oraz ciekawe gry i zabawy.

 • ZASADY KORZYSTANIA Z BOISKA W FAJSŁAWICACH

  ZASADY KORZYSTANIA Z BOISKA W FAJSŁAWICACH

  Boisko wielofunkcyjne w Fajsławicach jest obiektem ogólnodostępnym i korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi opłatami.

 • XI Festyn „ Zróbmy Coś Razem” w Fajsławicach 31 lipca 2011r.

  XI Festyn „ Zróbmy Coś Razem” w Fajsławicach

  31 lipca 2011r.

  Pomimo brzydkiej pogody festyn w Fajsławicach należy zaliczyć do udanych. Dzięki licznym sponsorom przygotowano bardzo bogaty program. Dzieci bawił teatr z Lublina z widowiskiem „Ziemia to Świat dla ludzi”. Na scenie wystąpiły także gwiazdy dla starszej publiczności, w tym: Zespół RH+, Bogdan Trojanek &Terne Roma, czy Spotkanie z Balladą. Ze względu na warunki atmosferyczne nie wystąpił zespół Power Play oraz Formacja Tańca Towarzyskiego GAMZA z Lublina. Podczas festynu organizatorzy przeprowadzili kilka konkursów, za zwycięstwo w których przewidziane były dość cenne nagrody.

Our website is protected by DMC Firewall!