Wtorkowy targ w Boniewie zaprasza!

Wczoraj 9 czerwca 2020r. na Targowisku Gminnym „Mój Rynek” w Boniewie odbył się zapowiadany przez nas wcześniej pierwszy wtorkowy targ. Mimo deszczowej pogody na nasze targowisko przybyli wystawcy, którzy dotychczas oferowali swój asortyment na czwartkowych targach w Fajsławicach, a także zupełnie nowi.

 

Mieszkańcy mogli kupić produkty lokalne, pochodzące bezpośrednio z gospodarstw rolnych np. zdrowe, świeże warzywa i owoce, a także ekologiczny nabiał (sery, mleko, masło), owocowe przetwory, produkty spożywcze, miody z lokalnej pasieki, świeże pieczywo i ciasta.  Ponadto do nabycia była również krzewy ozdobne jak również odzież i tekstylia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom za ich obecność i udział w starcie Targowiska „Mój Rynek”. Zachęcamy również wszystkich lokalnych rolników, producentów i przedsiębiorców do sprzedaży swoich zdrowych produktów na boniewskich stoiskach.

Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców gminy i nie tylko, na nasze targi w Boniewie, które będą odbywać się teraz w każdy wtorek w godzinach od 7:00 do 12:00 na Targowisku Gminnym „Mój Rynek” w Boniewie.

Zachęcamy również do skorzystanie z bezpłatnego  dowozu na targowisko oraz transport powrotny. Rozkład jazdy bezpłatnych busów znajduje się poniżej.

Rozkład jazdy busów

A.Granat

DSC 0844

DSC 0879

DSC 0852

DSC 0865

DSC 0883

DSC 0884

DSC 0885

 

Our website is protected by DMC Firewall!