Stulatka w Gminie Fajsławice

Dnia 21 lipca 2020r. pani Helena Adamiak z Woli Idzikowskiej świętowała swoje setne urodziny. Z okazji tego niecodziennego jubileuszu Wójt Gminy Fajsławice Janusz Pędzisz i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Iwona Sobczuk przyjechali do pani Heleny złożyć jej najserdeczniejsze życzeniami i wręczyć podarunki. Wójt gminy przekazał jubilatce również List Gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

 

Helena Adamiak urodziła się 21 lipca 1920r. w Woli Idzikowskiej, jako córka Grzegorza i Józefy Słupnych. Dnia 22 marca 1951r. zawarła związek małżeński z wdowcem Bronisławem Adamiakiem. Z tego związku urodził się syn Florian, z którym obecnie mieszka jubilatka. Pani Helena wychowywała również córki męża z pierwszego małżeństwa.

Pan Florian Adamiak wraz z żoną Marią wspominają mamę z lat młodości jako osobę o wyrazistym usposobieniu – stanowczą, zawsze mającą własne zdanie i niezwykle pracowitą, która pracowała nie tylko we własnym gospodarstwie, ale najmowała się do pracy również u innych gospodarzy.

Jubilatce składamy najlepsze życzenia dobrego zdrowia, pomyślności i pogody ducha.

A.Granat

DSC 0824

DSC 0827

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!