XXII Sesja Rady Gminy Fajsławice

Dnia 14 września 2020r., w sali obrad Urzędu Gminy Fajsławice odbyła się XXII Sesja Rady Gminy Fajsławice. Podczas obrad radni wysłuchali informacji Wójta Gminy o bieżącej pracy oraz przyjęli informację z wykonania budżetu gminy Fajsławice za I półrocze 2020r. i kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej.

 

Ponadto Radni podjęli 8 uchwał, m.in.: w sprawie ustalenia zasad wynajmu lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Fajsławice, oddania w najem części nieruchomości, oddania w dzierżawę nieruchomości gruntowej oraz zmian w budżecie na 2020r. i wieloletniej prognozy finansowej.

Najważniejszą podjętą uchwałą było wyrażenie zgody na zawarcie Porozumienia o współpracy partnerskiej w celu wspólnego opracowania i realizacji działań kluczowych pod nazwą roboczą „Utworzenie Lubelskiego Okręgu Przemysłu Rolno-Spożywczego” w ramach aktualizowanej Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego w latach 2021-2027 z perspektywą do 2030 roku. Realizacja podjętej uchwały z pewnością otworzy możliwości uzyskania dodatkowych źródeł finansowania w nowej perspektywie finansowej.

A.Granat

DMC Firewall is a Joomla Security extension!