Zawody Wędkarskie

W dniu 23 września 2012 roku na łowisku specjalnym Koła Wędkarskiego w Fajsławicach rozegrane zostały powiatowe zawody wędkarskie o puchar Starosty Krasnostawskiego. Organizatorem i gospodarzem zawodów było Koło PZW Fajsławice. Fundatorem pucharów był Pan Janusz Szpak - Starosta Krasnostawski.

p1010211

W zawodach startowało 8 drużyn reprezentujących następujące koła PZW: Łopiennik, Krasnystaw Miasto, Krasnystaw Ceramika, Siennica Różana, Gorzków I, Gorzków II Złota Rybka, Żółkiewka i Fajsławice. Łącznie rywalizowało 24 zawodników.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zdobyło Koło Krasnystaw Miasto – 5840 g, II miejsce Koło Krasnystaw Ceraminka – 4460 g, III miejsce Koło Siennica Różana – 4380 g.

p1010212

Indywidualnie I miejsce zdobył Pan Sławomir Dziedzic (koło Siennica Różana) z wynikiem 2670 g, II miejsce – Pan Krzysztof Winnicki (Koło Żółkiewka) – 2590g, III miejsce – Pan Andrzej Słotwiński (koło Krasnystaw Miasto) – 2570g.

Wszystkie ryby po zważaniu wróciły do stawu. Puchary w imieniu Starosty wręczyli Pan Janusz Pędzisz – członek Zarządu Powiatu Krasnostawskiego oraz Pan Tadeusz Chruściel - Wójt Gminy Fajsławice.

p1010213

Organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom, sponsorom, sędziom ora wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów wędkarskich.